Ystad
    Regn
    7°C
     

    Tomelilla
    Regn
    7°C
     

Personal

Lars Tjärnehov »

Godkänd revisor

Telefon: 0417-13545

E-post: lars@treab.se

Finns på Ystadkontoret - Onsdagar

Marie Andersson »

Auktoriserad Redovisningskonsult

Telefon: 0417-13555

E-post: marie@treab.se

Sara Kellersson »

Redovisningskonsult

Telefon: 0417-13550

E-post: sara@treab.se

Tania Nilsson »

Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 0417-13556

E-post: Tania@treab.se

Anneli Björk »

Redovisningsassistent

Telefon: 0417-13549

E-post: anneli@treab.se

Angelica Lundström »

Redovisningskonsult

Telefon: 0417-13547

E-post: Angelica@treab.se

Eva Persson »

Godkänd revisor

Telefon: 0417-13546

E-post: eva@treab.se

Finns på Ystadkontoret - Torsdagar

Jeanette Nilsson »

Aukt. redovisningskonsult/Löneadministratör

Telefon: 0417-13543

E-post: jeanette@treab.se

Malin Ingelström »

Aukt. Redovisningskonsult/löneadministratör

Telefon: 0417-13541

E-post: malin@treab.se

Dennis Algotsson »

Revisorsassistent

Telefon: 0417-13553

E-post: dennis@treab.se

Finns på Ystadkontoret - Tisdagar

Bengt Magnusson »

Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 0417-13544

E-post: bengt@treab.se

Finns på Ystadkontoret - Måndagar och Fredagar

Håkan Ahlm »

Redovisningskonsult

Telefon: 0417-13551

E-post: ahlm@treab.se

Ann-Marie Björk »

Auktoriserad Lönekonsult och Redovisningskonsult

Telefon: 0417-13542

E-post: ann-marie@treab.se